Folketingsmedlemmer på orlov

Her finder du folketingsmedlemmer på orlov og deres stedfortrædere.

Orlov fra den
10. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
10. oktober 2017
Orlov fra den
9. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
9. oktober 2017
Orlov fra den
9. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
9. oktober 2017
Orlov fra den
5. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
5. oktober 2017
Orlov fra den
3. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
3. oktober 2017
Orlov fra den
3. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
3. oktober 2017
Orlov fra den
3. oktober 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
3. oktober 2017
Orlov fra den
8. september 2017 og indtil videre
Stedfortræder fra den
8. september 2017
Orlov fra den
15. december 2016 og indtil videre
Stedfortræder fra den
15. december 2016
Orlov fra den
15. december 2016 og indtil videre
Stedfortræder fra den
15. december 2016
Orlov fra den
15. december 2016 og indtil videre
Stedfortræder fra den
15. december 2016
Orlov fra den
28. juli 2015 og indtil videre
Stedfortræder fra den
28. juli 2015